Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.gregpiec.pl

  1. Informacje ogĂłlne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług GREGPIEC poprzez Serwis.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

GREGPIEC POLSKA MACIEJ CICHOCKI z siedzibą w HUTA MAZOWSZAŃSKA 22 26-624 KOWALA  NIP: 948 260 26 81 REGON 360625273

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, ktĂłre mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupowaĹźnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a takĹźe wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspĂłlnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

  1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  2. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez uĹźytkownika.

7. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezaleĹźnie od Serwisu i nie są w Ĺźaden sposĂłb nadzorowane przez serwis WWW.greegpiec.pl   Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z ktĂłrymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co ktĂłregokolwiek z zapisĂłw niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć moĹźna w zakładce – KONTAKT.

Call Now
X